czwartek, 14 lutego 2013

Craftsy- ciekawe kursy szycia, wszelkich craftów i nie tylko!

CRAFTSY

Znacie Craftsy? Jeśli nie, to koniecznie tam zajrzyjcie:)

Craftsy to portal dla wszystkich, którzy uwielbiają szycie, a także szydełkowanie, robienie na drutach, a także wszystko co jest związane z szeroko pojętym craftem. Znajdziecie tam kursy szycia patchworku, wykroje zabawek,poduszek, quiltów, warsztaty DIY (do it yourself-zrób to sama). Większość z nich jest płatna, ale koszt kursów dostosowany jest do przeciętnej kieszeni i mimo wszystko jest niższy niż warsztatów na żywo. Poza tym warsztaty i kursy prowadzone są przez światowe sławy- sami spójrzcie np. w dziale Quilting.
TUTAJ
Niektóre kursy są bezpłatne, warto więc ich poszukać.

Tutaj na przykład darmowy kurs SOS obsługi maszyny do szycia dla początkujących:
Kurs szycia na maszynie

A tu z kolei bardzo ciekawy kurs szycia patchworku w technice pictorial- zawsze mnie to fascynowało, od kiedy zobaczyłam wystawy takich quiltów w Quilters Newsletter:
PICTORIAL QUILT

Jeśli marzycie o nauczeniu się szycia techniką Paper Piecing, to ten kurs na pewno Wam się spodoba:
PAPER PIECING


Aby korzystać ze strony należy się zarejestrować, a po zamówieniu kursu/warsztatu macie pewność, że możecie go oglądać w nieskończoność:) Ja nigdy nie oglądam wszystkiego na raz- często wracam do wybranych tematów.
Craftsy to też miejsce dla Was- można tam przesyłać swoje wykroje lub propozycje kursów.

Warto też polować na promocje- wtedy ceny kursów idą bardzo w dół-nawet do 75% mniej! Taka promocja trwa właśnie teraz- od 14 do 17 lutego. Nie przegapcie szansy na nauczenie się czegoś nowego.

1 komentarz:

MagdaM. pisze...

Świetny wpis..lecę sprawdzić te kursy...i do nauki;) pozdrawiam;)