poniedziałek, 22 października 2012

III Ogólnopolski Zjazd Twórczo Zakręconych w Ustroniu- relacja foto:)


Ogólnopolski Zjazd Twórczo Zakręconych to coroczna impreza na której spotykają się miłośniczki i miłośnicy rękodzieła artystycznego. Nie inaczej było i w tym roku.
Patronat nad Zjazdem objęły: "Hafty Polskie", Coricamo, fabryka nici "ARIADNA" S.A., Szmatka Łatka , Hobby Studio , Hurtownia Decoupage.

Niedawno wróciłyśmy z tego niesamowitego spotkania. Dziękujemy wszystkim kochanym twórczo zakręconym uczestnikom za uśmiech, zaangażowanie i radość.
Kilka zdjęć z tego wydarzenia przedstawiamy poniżej.

Tak jak co roku Szmatka Łatka prowadziła warsztaty szycia patchworku. Cieszymy się niezmiernie, że dzięki współpracy z firmą Bernina uczestnicy mieli możliwość szycia na profesjonalnych maszynach Berniny dedykowanych do szycia patchworku, choć nie tylko;)
W naszym parku maszynowym zagościły maszyny Bernina B350, B380, B550 oraz Aurora 440.
Przypominamy, że akcja "Maszyna na lato?- maszyna na lata!" prowadzona przez Szmatkę Łatkę i dystrybutora Berniny nadal trwa:) W jej ramach możecie kupić maszyny Bernina z rabatem na hasło "Szmatka Łatka",miłym dodatkiem do maszyny jest patchworkowy zestaw startowy od Szmatki Łatki:)

Warsztaty patchworkowe:
w tym roku szyliśmy podkładki świąteczne z użyciem flizeliny dwustronnie klejącej , tkanin ze Szmatki Łatki ,wkładu do patchworków Vliseline H640.A teraz to co najpiękniejsze:) Prace naszych uczestników- było ich ponad 30!!! Poniżej kilka z nich:

Do zobaczenia za rok!!!2 komentarze:

Moje Małe Rękodzieło pisze...

piękne podkładki!gratuluję tak udanej imprezy :-)

asia635 pisze...

Dziewczyny wielkie ukłony dla was i Sebastiana z Berniny :-)
Za rok powtórka :-) nie wyobrażam sobie żeby was zabrakło. Dla Pani Moniki szczególne podziękowania za wytrwałość w słuchaniu :-)
Aśka Bartoś