wtorek, 23 października 2012

Nowości w Szmatce Łatce- nożyczki krawieckie, centymetry, koronki


W Szmatce Łatce od dziś kilka nowości:)
Przede wszystkim porządne nożyczki. To coś co każda szyjąca ceni najbardziej. Tym razem ofertę nożyczek uzupełniliśmy o dwa najważniejsze modele cenionej na świecie firmy Fiskars: duże nożyczki krawieckie i małe nożyczki hafciarskie. O pierwszych nie będę się rozpisywać, bo każda szyjąca wie, że dobre, ostre nożyczki to podstawa. Natomiast drugie nożyczki to moje odkrycie:) Używam ich zawsze i praktycznie się z nimi nie rozstaję. Są to małe, bardzo ostre nożyczki idealne do ucinania nitek, wycinania precyzyjnych aplikacji, są też bardzo poręczne przy haftowaniu. Te prezentowane poniżej to model z mocowaniem śruby na metalu, ich odmianą są czarne nożyczki ze śruba mocowaną w plastiku, które też niedługo zawitają do Szmatki Łatki.
Dodatkowym (nieocenionym) atutem tych drugich jest plastikowy ochraniacz na ostrza, dzięki czemu nożyczki nie uszkodzą wnętrza torebki czy też kosmetyczki.
Duże nożyczki

Małe nożyczki

Wśród nowości 3 nowe wzory koronek bawełnianych. Przepięknie komponują się z lnem i naturalną bawełną, np. na ozdobnych szytych serduszkach, spódniczkach, poduszkach.
Koronka bawełniana ecru

Koronka bawełniana ecru

Koronka bawelniana biała

A na koniec centymetry w pudełkach w 4 kolorach: białym, niebieskim, żółtym i zielonym:
Akcesoria-centymetry
Brak komentarzy: