wtorek, 1 maja 2012

Nowe tkaniny w Szmatce Łatce!!!

Majówka przed nami, piękna pogoda za oknem, można odetchnąć trochę:) Zapraszamy Was do zabrania kawałków tkanin, nożyczek, igly i nitek i przeniesienia się na łono natury:) Może tak powstanie piękna poduszka z heksagonów? W Szmatce Łatce kilka nowych tkanin idealnych na majowe szycie. Pierwsza z nich to Kawowy podwieczorek (zdjęcie powyżej)-panel składający się aż z 15 obrazków z gorącą kawą w filiżankach. Można uszyć z niego prześliczne podkładki na popołudniowe Five-o'clock. Drobne wisienki pięknie zaprezentują się na wiosennych sukienkach, zasłonkach i spódniczkach dla mamy, córeczki i lalek
Jeśli marzycie o quilcie/narzucie na łóżko, którą możecie zabrać na piknik, a jednocześnie pikowanie nie jest waszym ulubionym zajęciem, polecamy duży panel Word Play. Składa się on z 20 kwadratów w tonacji caffe latte. Proste linie i kontrastowe kolory ułatwią wam pikowanie.
Na sukienki, wiosenne torebki oraz oczywiście patchworki polecamy przepiękną tkaninę "Fresh Flowers" w kwiaty.Jej kolory to sama świeżość wiosny!
Są jeszcze "Fioletowe kwiatuszki", które z pewnością przydadzą się każdej szyjącej mamie
oraz niezwykle modne "Nocne ćmy", które można wykorzystać przy szyciu abażuru:) Dla miłośników współczesnych quiltów mamy tkaninę przedstawiającą maszynową czcionkę
A dla tych, którzy kochają vintage niezwykła tkanina przedstawiająca napisy cyrkowe w stylu retro. Dodatkowo tkanina ta wydrukowana jest na materiale w odcieniu esencji herbaty!
Wszystkie te tkaniny znajdziecie w naszym sklepiku na stronie SZMATKA ŁATKA

Brak komentarzy: