środa, 5 czerwca 2013

Książki o szyciu i patchworku niezbędne w każdej pracowni!Dziś chciałabym Was zachęcić do lektury kilku wspaniałych książek.

Pierwszą z nich, która nie daje mi spokoju to The Great British Sewing Bee.

Jeśli nie widziałyście tej serii na kanale BBC to naprawdę macie czego żałować. Na szczęście nie wszystko stracone:) Na podstawie tej popularnej serii mającej na celu popularyzację szycia wśród brytyjczyków powstała wspaniała książka z lekcjami szycia dla amatorów szycia takich jak ja:)

Pięknie wydana książka z łatwymi krok po kroku etapami szycia sukienek, koszul, spódniczek, marynarek i wielu innych rzeczy dla Was, dzieciaków i waszych facetów.

Ta książka dostępna jest u nas w przedsprzedaży od dziś.
TUTAJ

Kolejną książkę na którą chcę zwrócić Waszą uwagę jest Patchwork Please!

PATCHWORK, PLEASE!

Jeśli lubicie wspólne szycie na blogach, a do tego chciałybyście wygrać atrakcyjne nagrody to zapraszam Was na kolejną edycję Zakka Sew Along na blogu Lindsey Zakka Style Sew Along

W tej zabawie bierze się udział w szyciu kolejnych projektów w stylu Zakka z książki Patchwork Please. W ubiegłym roku też wciągnęłam się w to szycie, a w tym już mam pierwszy projekt za sobą:)

Wszystkie nowe książki znajdziecie TUTAJ i TUTAJ

Miłego czytania i szycia!

2 komentarze:

Ela pisze...

książki zapowiadają się intersująco ... tylko te ceny
może kiedyś jakaś promocja będzie:)

Kangala pisze...

Elu,tak, książki są fantastyczne. A cena... wszystko co dobre ma swoją cenę:) Też marzę by były niższe:) Może jak w Polsce zaczną być wydawane książki o patchworku sytuacja się zmieni.